اجاره ۲۰۶

Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Loading interface...Loading interface...Loading interface...

اجاره ماشین ۲۰۶ 

نگاهی بر پیشنه پژو 206 سازگاری با محیط زیست، جذابیت ظاهری و مصرف سوخت پایین پژو 206 را به یکی از محبوبترین خودروهای جهان که طرفداران زیادی دارد، تبدیل کرده و محبوبیت آن باعث شد تا سالها درصدر معروفترین و حتی لوکسترین خودروها در برخی کشورهای تولیدکننده محسوب شود.

پژو 206 که در رده خودروهای سوپرمینی و نیرومند طبقه بندی میشود به صورت رسمی در سپتامبر 1998 مدل هاچ بک آن برای اولین بار در کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه شد و به زودی در سرتاسر جهان محبوب شد، البته به دلیل میزان فروش باالی آن تا سال 2010 هم در مدار تولید قرار داشت. در سال2012 با فروش 512.358.8 دستگاه در صدر پرفروشترین مدل پژو در تمامی ادوار قرار گرفت و تا سال 2016 به عنوان ده ماشین پرفروش در کشور انگلستان محسوب میشد.

پژو 206 در ایران

ایران یکی از مهمترین پایگاههای تولید و مونتاژ 206 درکنار انگلستان، برزیل، آرژانتین و البته فرانسه در جهان محسوب میشود. این خودرو از سال 1380 تا به امروز در ایران تولید میشود.

پژو 206 را میتوان از معدود محصوالت بهروز شرکت ایران خودرو در زمان عرضهاش برشمرد. این خودرو براساس سال تولیدش به دو دسته کلی تقسیم میشود، پژوهایی که قبل از سال 91 تولید شدهاند و به علت استفاده از قطعات فرانسوی به پژو 206 فرانسوی معروفند و پژوهایی که بعد از سال 91 تولیده شده و به علت استفاده از قطعات ایرانی و چینی به پژو 206 ایرانیزشده معروف شدند.

نحوه اجاره 206 دراتولی

اتولی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید پژو 206 از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمهای مناسب ثبت نمایید، الزم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط اجارهدهنده، اتولی، از طریق پیامک برای شما ارسال میشود. درصورت قبول درخواست شما از سوی اتولی قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.

برای آگهی از شرایط دقیق اجاره خودرو صفحه "راهنمای کامل اتولی برای اجاره گیرنده" را مطالعه کنید.

چرا اجاره پژو 206

انتخاب پژو 206 هاچ بک از سایت اتولی شما میتوانید با پرداخت هزینهای جزیی خودرویی تهاجمی، اسپرت و با ظاهری جذاب را اجاره کنید. سوپرمینی بودن این خودرو باعث میشود تا راحتتر بتوانید جای پارک برای آن پیدا کنید. مصرف سوخت بهینه یکی از ویژگیهایی است که آن را تبدیل به خودرویی مناسب برای داخل شهر و سفرهای بین شهری تبدیل کردهاست. در مقابل 206 هاچ بک، پژو 206 سدان خودرویی مناسب با فضای کافی و راحت جهت یک سفر خانوادگی طراحی شده است.