لیست اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی تهران

Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Loading interface...Loading interface...Loading interface...

اجاره ماشین فرودگاه امام خمینی

قرار گرفتن فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در فاصله 30 کیلومتری نسبت به تهران باعث شده، تا مسافران زیادی برای رسیدن به شهر بدنبال گزینه‌ی مناسب‌تری نسبت به تاکسی‌های دربست باشند. اجاره ماشین  از فرودگاه به عنوان گزینه‌ای مناسب، به مسافران اجازه می‌دهد از همان ابتدا با صرف هزینه متناسب با بودجه خود، در تمام طول اقامت خود در تهران ماشینی مطمئن در اختیار داشته باشند. اجاره ماشین از فرودگاه امام خمینی به تمامی مسافران این امکان را می‌دهد که قبل از ورود به کشور ماشین خود را اجاره کنند و آن را در فرودگاه تحویل بگیرند. بنابراین در کوتاه‌ترین زمان ممکن، متناسب با زمان و هزینه، بیش‌ترین استفاده را از ماشین اجاره‌ای خود از چند ساعت تا چند روز خواهند داشت.

اجاره ماشین به عنوان اجاره‌گیرنده به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالا نگهداری و تعمیر ماشین، خودرو مورد نظر خود را برای مدتی معین حضور در تهران از مبدا، فرودگاه مهرآباد و بازگشت دوباره به آن در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان اجاره‌دهنده، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده است.

اجاره ماشین از فرودگاه خمینی دارای مزایای قابل توجهی است از جمله:

فاصله فرودگاه امام خمینی نسبت به مرکز شهر باعث می‌شود تا هزنیه پرداختی برای اجاره ماشین نسبت به تاکسی‌های دربست باتوجه به مزایایی که دارد، مناسب‌تر باشد.

با اجاره ماشین از فرودگاه امام خمینی می‌توانید برای سفر خود برنامه‌ریزی کنید و از ابتدا در زمان، انرژی و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. 

اگر مقصد شما یکی از شهرهای قم یا کاشان است، اجاره ماشین از فرودگاه امام خمینی تاحد زیادی هزینه‌های مربوط به حمل و نقل شما را کاهش می‌دهد، باعث صرفه جویی در زمان می‌شود و راحتی سفر شما را دوچندان می‌کند.

اگر تصمیم دارید در مسیرهای پرتردد و مسلما پرترافیک رانندگی کنید، ماشین‌های اتومات با مصرف سوخت بهینه گزینه‌ای مناسب برای شما هستند، ولی اگر همچنان طرفدار ماشین‌های دنده‌ای هستید، با انتخاب وسیعی از این دسته ماشین‌ها مواجه هستید. بنابراین با اجاره ماشین مناسب از فرودگاه سفر خود را راحت‌تر و لذتبخش‌تر کنید.

نحوه اجاره ماشین فرودگاه امام خمینی

اتولی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین ایده‌آل خود را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط اجارهدهنده، اتولی، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی اتولی قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

برای آگهی از شرایط دقیق اجاره خودرو صفحه "راهنمای کامل اتولی برای اجاره گیرنده" را مطالعه کنید.