اجاره سراتو

Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Loading interface...Loading interface...Loading interface...

تاریخچه سراتو

کیا سراتو یکی از پرفروش‌ترین محصولات کمپانی خودروسازی کیا موتورز است، که از  سال 2003 تا به امروز در دو مدل سدان و کوپه‌ای تولید می‌شود. کیاموتورز از سال 2016 تولید مدل کوپه را متوقف کرد و ماشینهایی با تیپ بدنه‌های سدان و هاچبک به بازارهای جهانی عرضه کرد، خودروهایی که به دلیل قیمت مناسب و سطح آپشن‌های رضایت‌بخش مورد تحسین کارشناسان هستند. 

کیا سراتو از جمله محصولاتی است که با تعییرات چشمگیری در چند نسل مختلف وارد بازارهای جهانی شده‌است، در ایران نیزخط تولید سراتو توسط کمپانی خودروسازی سایپا راهاندازی شد. اما آنقدر این روند طولانی شد که سراتوی نسل دوم از رده خارج شد و سراتوی نسل سوم جایگزین آن شد. با این وجود سایپا خودروی نسل دوم را که خودرویی از رده خارج شده بود، تولید و به بازار عرضه کرد. شرکت خودروسازی اطلس خودرو نیز که نمایندگی رسمی کیاموتورز در ایران را دارد، نسل سوم این خودرو را در اختیار خریدار ایرانی قرار می‌دهد.

 

نقاط قوت و ضعف سراتو کیا در ایران و بازارهای جهانی

با این که سراتو خودرویی با کیفیت محسوب می‌شود اما سایپا برای کم‌کردن هزینههای تولید در برخی از قسمت‌های آن تغییراتی بوجود آورد که باعث افت کیفیت این ماشین محبوب شد. استفاده از روکش پارچه‌ای و بی‌کیفیت، حذف آینه‌های برقی و سانروف و همچنین رنگ سراتوهای سایپا به نسبت خودروهای وارداتی که از کیفیت پایین‌تری برخوردار است. در کنار معایبی که به آن اشاره شد سراتو ماشینی جذاب از لحاظ ظاهری است و درمیان نسل جوان طرفداران زیادی دارد، همچنین این ماشین فضای خوبی برای پلاک خودرو دارد و با در نظر گرفتن این قسمت، در بالا و نزدیک به چراغ‌های عقب، ترکیب خوبی پدید آورده است. جالب توجه است که تمامی مدل‌های سراتو، با توجه به حجم موتور کمتر از ۲.۵ لیتر و مصرف سوخت کمتر از ۱۰ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر، انتخاب خوبی برای رانندگی با مصرف سوخت پایین است.

 

نحوه اجاره سراتو دراتولی

اتولی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین سراتو را از میان تمامی ماشین‌های موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط اجاره‌دهنده، اتولی، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی اتولی قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

برای آگهی از شرایط دقیق اجاره خودرو صفحه "راهنمای کامل اتولی برای اجاره گیرنده" را مطالعه کنید.