اجاره مازراتی

Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Loading interface...Loading interface...Loading interface...

تاریخچه مازراتی 

در سال 1914 مازراتی درنتیجه یک کسب وکار خانوادگی توسط برادران مازراتی در شهر کوچک بولونیا پایه گذاری شد. قدرت و هیجان کلمه‌هایی هستند که از ابتدا با مازراتی عجین شدند و این کمپانی خیلی زود شروع به ساخت خودروهای مسابقاتی کرد. 

پس از فوت یکی از براداران مازراتی در سال 1937 سهام شرکت به آلدولفو اُرسی Adolfo Orsi فروخته شد، شرکت به مودنا انتقال یافت و تا به امروز به عنوان مرکز اصلی این کمپانی باقی ماندهاست. موفقیت‌های چشمگیر مازراتی با شروع جنگ جهانی دوم متوقف شد و برای آغاز مجدد، مازراتی مجبور به تغییراتی در شاسی و موتور ماشین‌های خود شد. 

درحالی که مازراتی یکی از معروف‌ترین خودروهای تاریخ خود Maserati A6GCM را تولید و روانه بازار کرده بود با مرگ یکی از رانندگان خود از مسابقات اتومبیل‌رانی به طور کامل خارج شد، اما همچنان به ساخت ماشین‌های مسابقه ادامه داد. در دهه 1960 میلادی مازراتی اولین خودروهای شهری خود را روانه بازار کرد. در دهه 1970 میلادی مازراتی به سیتروئن فروخته شد و همکاری متقابل این دو شرکت منجر به ساخت مدلهای معروفی از مازراتی از جمله مدل Merak  شد. اما این پایان انتقال مازراتی به شرکتی دیگر نبود، یکبار دیگردر دهه 1990 میلادی مازراتی که برای مدتی از شرکت‌های زیرمجموعه فراری شناخته می‌شد، به شرکت فیات فروخته شد. با تاسیس یکی از مدرنترین و بزرگترین کارخانه‌های جهان مازراتی توانست درسال 2007 به سوددهی رسید و نام خود را درمیان خودروهای لوکس و اسپرت پرآوازه نگه دارد.

مدلهای مازراتی

تنوع مدلهای مازراتی منجر شده تا این ماشین مورد توجه طیف وسیعی از علاقمندان به ماشین باشد. از معروف‌ترین مدل‌های مازراتی می‌توان به مازراتی چهار درب Maserati Quattroporte  اشاره کرد که در دو مدل لوکس و اسپورت طراحی شدهاست. مازراتی گرن توریسمو یا Maserati Gran Turismo با داشتن ۵۴ اسب بخار به عنوان یک کوپه با قابلیت عملکرد بالا شناخته می‌شود. برای علاقمندان به ماشین‌هایی با طراحی و ظرافت ایتالیایی هیچ چیز به اندازه مازراتی لوانته Maserati Levante  نمی‌تواند دلپذیرتر باشد، خودرویی که برای طرفدارانش هیجان و شتاب را به ارمغان آورده است.

نحوه اجاره مازراتی در اتولی

اتولی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین مازراتی خود را از میان تمامی مدل‌های موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط اجاره‌دهنده، اتولی، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی اتولی قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

برای آگهی از شرایط دقیق اجاره ماشین صفحه "راهنمای کامل اتولی برای اجاره گیرنده" را مطالعه کنید.