لیست اجاره وانت

Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Loading interface...Loading interface...Loading interface...

اجاره ماشین وانت

نگاهی بر پیشنه وانت

داستان حضور خودروهای باری در ایران به زمان حضور کوچک‌ترین وسیله نقلیه یعنی موتورسیکلت آغاز شد و سپس با تولید وانت‌های سه چرخ ادامه یافت. اما دوران شکوفایی تولید وانت در ایران در دهه 30 و 40 بود که صنعت حمل ونقل نیز رشد قابل توجهی کرد. وانت نیسان نیز برای اولین بار با نام جونیور در سه نسل متفاوت با مدل‌های متنوعی از دهه 50 تا 80 میلادی تولید شد که جونیور نسل سوم از دهه 70 میلادی تا به امروز تولیدش در ایران ادامه دارد. اما در دهه 80 میلادی ژاپن تصمیم گرفت برای همیشه تولید این خودرو را به دلیل کاهش فروش، تکنولوژی عقب افتاده و  عدم توانایی رقابت کردن با سایر وانت‌های جدید، متوقف سازد.  

وانت در ایران

وانت نیسان یکی از خودروهای محبوب برای ایرانیان است که از آن به عنوان خودرویی قدرتمند و مستحکم یاد می‌شود. ایران خودرو برای اولین بار ماشین وانت نیسان را در دهه 40 خورشیدی تولید کرد، که کمک شایان توجهی به پیشرفت صنعت حمل و نقل در ایران کرد. قیمت مناسب، توانایی خودرو و کمک به اشتغال‌زایی بالقوه آن، باعث شده که همچنان از تولید وانت استقبال شود. وانت نیسان در نوع بنزنی و گازسوز به بازار عرضه می‌شود. سایپا در دهه 60 خورشیدی تولید وانت جونیور را بار دیگر آغاز کرد و این درحالی بود که خط تولید این ماشین برای همیشه در ژاپن متوقف شده بود. تا دهه 70 خورشیدی وانت با نام سایپا 24 تحت نظر کمپانی سایپا تولید می‌شد اما انتقال خط تولید آن به کمپانی خودروسازی مزدا با نام مزدا 24 دوباره تولید شد. جالب است بدانید نیسان جونیور همچنان با آن طرح اولیه در ایران تولید می‌شود.

نحوه اجاره وانت دراتولی

اتولی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید وانت از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط اجاره‌دهنده، اتولی، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی اتولی قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

برای آگهی از شرایط دقیق اجاره خودرو صفحه "راهنمای کامل اتولی برای اجاره گیرنده" را مطالعه کنید.

چرا اجاره وانت

با انتخاب وانت از سایت اتولی می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای جزیی خودرویی مناسب برای باربری اجاره کنید. برای جابجایی بار و حمل اثاثیه اجاره وانت با راننده گزینه‌ی مناسبی است، زیرا رانندگی با وانت که به آن کامیونت نیز می‌گویند، نیازمند مهارت در رانندگی و تجربه است. اجاره وانت برای جابجایی مطمئن هرگونه بار و اثاثیه، با حجم کم و زیاد امکانپذیر است.