لیست اجاره رنو

Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Loading interface...Loading interface...Loading interface...

اجاره ماشین رنو

تاریخچه رنو

شرکت خودروسازی فرانسوی رنو در سال 1899 رسما توسط برادران رنو با یک سرمایه کوچک و تحت عنوان کسب و کار خانوادگی تاسیس شد و برای آن‌که از همان بتواند با سایر شرکت‌های خودروسازی رقابت کند، وارد مسابقات اتومبیلرانی شد. سپس با ساخت رنو۵ که خودرویی اسپورت و کم‌مصرف محسوب می‌شد، توانست محبوبیت بالایی کسب کند زیرا، در دهه 70 میلادی به دلیل بحران نفت قیمت سوخت درحال افزایش بود. در همین دهه بود که رنو کارخانه‌هایی در سایر قاره‌ها افتتاح کرد.

رنو درحالی در اوایل دهه 80 با مشکلات مالی متعددی مواجه بود که در اواخر همین دهه به سوددهی مجدد رسید و سپس در دهه 90 میلادی مجموعه‌ای از خودورهای موفق و محبوب را روانه بازار کرد. رنو که امروزه خودرویی محبوب شناخته می شود در ایران هم طرفداران خاص خود را دارد. پارس خودرو برای نخستین بار در اواخر دهه 90 میلادی خط تولید رنو۵ را آغاز کرد و سپس سایر مدل‌های این خودرو از طریق قرارداد همکاری که رنو با پارس خودرو، ایران خودرو و سایپا به امضا رسانده‌بود، وارد ایران شدند.

مدلهای رنو

با این‌که ماشین‌های رنو موجود در بازار ایران تعداد محدودی هستند اما، طرفداران رنو را راضی نگه داشته است. رنو تلیسمان از جمله رنوهای پرطرفدار در کشور است. رنو تلیسمان در رده خودروهای سدان بزرگ خانوادگی است که در سال 2015 تولید شد. این خودرو علاوه بر فرانسه در کره جنوبی و ایران نیز تولید می‌شود. این خودرو نیمه لوکس دارای استارت دکمه‌ای، سنسور پارک جلو و عقب و سایر امکانات، رانندگی بی‌دغدغه ای را به ارمغان آورده‌است. رنوی دیگر در ایران، رنو اسکالا است که خودرویی خانوادگی و نسل جدید مگان‌های هاچ بک با طراحی بی‌نظیر شناخته می‌‎شود. حداکثر سرعت رانندگی با این خودرو 195 کیلومتر است که دلیلی بر این است که طراحی آن از ماشین‌های اتومبیل‌رانی الهام گرفته است.

نحوه اجاره رنو در اتولی

اتولی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین رنو موردنظر خود را از میان تمامی مدل‌های موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط اجارهدهنده، اتولی، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی اتولی قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

برای آگهی از شرایط دقیق اجاره خودرو صفحه "راهنمای کامل اتولی برای اجاره گیرنده" را مطالعه کنید.