اجاره بنز

Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Loading interface...Loading interface...Loading interface...

تاریخچه برند

در ژوئن 1926 بنز که امروزه به صورت رسمی مرسدس بنز نامیده می‌شود،  از ترکیب دو کمپانی قدیمی بنز و DMG در کشور آلمان پایهگذاری شد و به این ترتیب قدیمی‌ترین خط خودروسازی جهان شروع به کار کرد. مرسدس بنز که از معروف‌ترین برندهای خودروسازی در جهان است، درحال حاضر در بیش از 130 کشور جهان نمایندگی و مرکز خدمات فروش رسمی دارد.

در همان ابتدا و در دهه 1930 نام برند مرسدس بنز فراتر از کشور آلمان رفت و به یک برند جهانی تبدیل شد. در نیمه ابتدایی دهه 1940 تولید این خودرو به دلیل شروع جنگ جهانی دوم متوقف شد و سپس در سال‌های پایانی همین دهه بود که با معرفی خودرویی جدید فعالیت خود را از سر گرفت. دهه بعدی یا 1950 میلادی کمپانی مرسدس بنز به عنوان پرفروش‌ترین برند خودرو آلمانی شناخته شد. دهه 1960 را باید آغاز طراحی و ساخت خودروهای لوکس این شرکت دانست. خودروهای تولید شده در این دهه تا سالها از شاخص‌ترین محصولات این شرکت بوند. در دهه 1970 مدل‌های محبوب و تازه مرسدس بنز وارد بازار شد و به سرعت به محبوبیت و شهرت رسید. اما در دهه 1980 مرسدس بنز در طول سه سال 18 مدل خودرو به بازار عرضه کرد و به صورت رسمی نام این کمپانی از دایملر بنز به مرسدس بنز تغییر کرد. دهه 1990 را باید دهه نوآوری و طراحی مدلهای چشمگیر مرسدس بنز دانست. این کمپانی در سال‌های میانی 2000 با همکاری مک لارن اقدام به تولید مرسدس بنز مک لارن کرد و از مدل CLS  خود رونمایی کرد و سرانجام در دهه 2010 مرسدس بنز قدرت خود را با تولید خودرویی که سرعت و شتاب در آن مرزی ندارد را، به همگان ثابت نمود. جالب است بدانید کمپانی مرسدس بنز ستاره سه ضلعی را به عنوان نماد خود که به معنای تسلط بر آسمان، زمین و دریا است را انتخاب نمود تا قدرت خودروهای تولیدی خود را به رخ همگان بکشد.

 

مدلهای بنز

کلاس‌بندی مرسدس بنز پس از دهه 90 میلادی آغاز شد و تا به امروز از این روند تبعیت می‌شود. کلاس‌های بنز با ترکیب یک تا سه حرف و قرار گرفتن یک عدد که نشانگر حجم موتور است مشخص می‌شود. جالب است بدانید کلاس‌های اصلی مرسدس بنز یا یک یا دو حرف به نمایش در می‌آیند و کلاس‌هایی که سه حرف را در طبقه‌بندی خود دارند، از دو کلاس متفاوت مشتق شده‌اند. هرکدام از کلاس‌های مرسدس دارای ویژگی‌هایی است که آن را برای طرفداران آن کلاس جذاب کرده است. مصرف سوخت بهینه، ظاهر اسپورت، خودروی اقتصادی، کوپه، سدان، شاسی بلند و لوکس بودن ماشین از مهمترین ویژگی‌های این کلاس‌بندی به شمار می‌آیند. 

 

نحوه اجاره بنز در اتولی

اتولی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشین مرسدس بنز را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط اجاره‌دهنده، اتولی، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی اتولی قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

برای آگهی از شرایط دقیق اجاره خودرو صفحه "راهنمای کامل اتولی برای اجاره گیرنده" را مطالعه کنید.