لیست اجاره ماشین با راننده

Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Loading interface...Loading interface...Loading interface...

اجاره ماشین با راننده

حوصله رانندگی در شهرهای بزرگ و پرترافیک را ندارید اما می‌خواهید خودروی شحصی خود را در اختیار داشته باشید و به سبک خود سفر کنید؟ اتولی به شما این امکان را می‌دهد تا با اجاره ماشین با راننده بی‌دغدغه از گشت شهریتان لذت ببرید. کرایه ماشین با راننده با هدف‌های مختلفی صورت می‌گیرد. فرض کنید قصد دارید تنهایی به سفری طولانی بروید، اگر ماشینی را با راننده اجاره کنید، در مسافت‌های طولانی برای رانندگی به مشکل خستگی و خواب آلودگی نمی‌خورید. اگر در مکان‌های پرترافیک نیز در رفت و آمد هستید و نگران محل پارک هستید و از طرفی نگران دیر رسیدن به برنامه کاری یا قرار دوستانه خود هستید، با خیال راحت می‌توانید ماشین را به راننده بسپارید. 

همچنین اجاره ماشین به اجاره‌گیرنده این اجازه را می‌دهد که در مراسم‌های خاص و تشریفات از وجود راننده‌ای مجرب بهره‌مند باشید. اگر اجاره ماشین برای امور گردشگری و توریستی صورت می‌گیرد، وجود راننده مسلط به زبان انگلیسی می‌تواند کیفیت کار شما را دوچندان کند و باعث می‌شود در قرارهای کاری بعدی با اعتماد به نفس بیشتری حضور یابید.

اجاره ماشین با راننده دارای مزایای زیر است:

با پرداخت هزینه‌ای متناسب با بودجه خود می‌توانید ماشین ایده‌آل خود را با راننده برای چند ساعت تا چند روز در اختیار داشته باشید.

اجاره ماشین با راننده باعث می‌شود تا هر زمان که خواستید خودروی خود را ترک کنید و به راننده بسپارید.

درحالی که به گشت و گذار مشغول هستید یا در سفر به سر می‌برید، لازم نیست نگران هزینه‌های کرایه تاکسی، برنامه زمانی اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها باشید. 

با اجاره ماشین با راننده به راحتی می‌توانید برای زمان خود برنامه‌ریزی کنید، به مکان‌های دوردست سفر کنید حتی اگر آشنایی کامل به آن مکان ندارید و با اطمینان کامل رانندگی ماشین اجاره‌ای خود را به فردی مطمئن بسپارید.

نحوه اجاره ماشین با راننده

اتولی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید ماشین ایده‌آل خود را از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط با راننده اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمه‌ای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط اجاره‌دهنده، اتولی، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. درصورت قبول درخواست شما از سوی اتولی قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید. 

برای آگهی از شرایط دقیق اجاره خودرو صفحه "راهنمای کامل اتولی برای اجاره گیرنده" را مطالعه کنید.